.

.

Обезбеден персонализиран држач за црна кожа магнетна деловна картичка | Бесплатно гравура на кредитна картичка од не'рѓосувачки челик

Обезбеден персонализиран држач за црна кожа магнетна деловна картичка | Бесплатно гравура на кредитна картичка од не'рѓосувачки челик

DEN 143.84

Количина на стоки
Тековен

Персонализиран носител на луксузни кожни деловни картички, посебен и значаен подарок за деловни елити мажи и жени Големина : 3,8 "x 2,4" x 0,5 ", висок капацитет : може да има 20-25 стандардни деловни картички или 5 кредитни картички (возачи на лисја). Бесплатна персонализација со гравура 1 линија, максимум 35 карактери. 12 различни фонтови за гравура за да изберете од . Ве молиме, испратете ни порака преку (Контактирајте го продавачот) со гравирање на текст и стил на фонт откако ќе го направите купувањето. Персонализирана носителка на визит -картички за луксузни кожни, специјален и значаен подарок за деловни елитни мажи и жени. Големина : 3,8 "x 2,4" x x 0,5 ", висок капацитет : Може да има 20-25 стандардни деловни картички или 5 кредитни картички (возачи на лисја). Бесплатна персонализација со гравура 1 линија, максимум 35 карактери. 12 различни фонтови за гравура за избор. Ве молиме, испратете ни порака преку (Контактирајте го продавачот) со гравура текст и стил на фонт откако ќе го направите купувањето. П : Како да се прилагоди? Откако ќе купите, контактирајте го продавачот за да го доставите текстот за гравура и стилот на фонтот. Изберете од кој било од стиловите на фонтот прикажан лево од сликата на производот. Ако не е избран фонт, ќе го користиме најдобриот можен фонт. П : Колку карактери можат да бидат врежани? Можеме да градиме 1 линија, максимални 35 карактери на држачот, ве молиме земете во предвид дека колку повеќе се внесува текст, толку е помал.

Други карактеристики

Најдобри понуди