.

.

Marvoi Eye Заштита за заштита на ламбата за ламби за ламби за ламби за висечки светлосни очи заштита компјутер компјутер монитор светло -лента безжичен далечински упра?

Marvoi Eye Заштита за заштита на ламбата за ламби за ламби за ламби за висечки светлосни очи заштита компјутер компјутер монитор

DEN 624.00

Количина на стоки
Тековен

Може да го заштити видот и да го намали напрегањето на очите Униформа осветленост, без сјај, без треперење, мека светлина. Донесува флексибилно прилагодување на висината и опции за осветлување со повеќе агол. Погодно за мулти -приказ на работна станица, домашна канцеларија, голема биро, студија. Осветлете го вашиот работен простор на најефикасен начин и намалете го напрегањето на очите. Белешка : Поради ограничување на превозот, ќе ги отстраниме батериите ААА пред испорака! Функција : Лесна инсталација : Само висина на вашиот монитор, зачувување на просторот на вашата работна маса. Асиметричен дизајн на проекција нанапред : Избегнувајте рефлексија на екранот, дури и фокусирајќи се на екранот за A Долг временски период, не треба да се грижите за сјајот и заслепувањето. Ефективно го намалува замор на очите. Поддржлива осветленост и температура на бојата : Вие може да се изврши раст и температурата на бојата со притискање и вртење на далечинскиот управувач.RA90 Индекс за рендерирање на бои : Индекс за рендерирање на High Color, презентацијата на боите е пореално, поживописно и има подобро препознавање.

Други карактеристики

Rated Input:
5V 1A
Working Temperature:
-10°C ~ 40°C
Lamp Body Size:
23 X 448mm
Remote Control Size:
66.5 x 34mm
Color Temperature:
2700-6500K
Rated Power:
5W (80x0.2W/LED module)
Battery:
2pcs AAA battery (No battery)
Package List:
1* Lamp:
1* base:
1* Remote control:
1* USB Type-C cable:
Brings flexible height adjustment and multi-angle lighting options. :

Најдобри понуди