.

.

Торта штанд сет 3 нивоа за кекс -кекс стои за еднократно тесто за тесто

Торта штанд сет 3 нивоа за кекс -кекс стои за еднократно тесто за тесто

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

✿dimension - Дијаметрите на плочите се 8,2 "(21 см), 9,4" (24 см), 10,6 "(27 см) Севкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18 стандардни чаши. - Материјал - Изработено од пластична заштита на животната средина од одделение за храна, еднократно и лесна за чиста, лесна и лесна за движење наоколу. Средниот столб е изработен од метал, што ја прави целата заграда посилна. ✿ Феации - Секој може лесно да се собере, удобен за чување и носење. 3 Ниво торта стојат за прикажување храна за забави, како што се кекси, колачиња, бонбони, тесто, закуски, крофни, сирење, крекери и други третира. ✿occaision - класичен натпревар во боја на злато со сè. Тоа е совршена декорација за свадба, ангажман, роденденска забава, попладневен чај, туш за бебиња, дипломирање, летен чај, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ итн. Плочата на слика што ви се допаѓа! Ова е бесплатна персонализирана услуга, само испратете ни ги сликите што ви се допаѓаат. ✿dimension - Дијаметрите на плочите се 8,2 "(21 см), 9,4" (24 см), 10,6 "(27 см). Севкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18 стандардни чаши. - Материјал - Изработено од пластична заштита на животната средина од одделение за храна, еднократно и лесна за чиста, лесна и лесна за движење наоколу. Средниот столб е изработен од метал, што ја прави целата заграда посилна.

Други карактеристики

Најдобри понуди