.

.

GSM на отворено GWP-RSEM Walkers Game Ear Ear Razor Slim Shooter Преклопување на мафта, црна

GSM на отворено GWP-RSEM Walkers Game Ear Ear Razor Slim Shooter Преклопување на мафта, црна

DEN 884.64

Количина на стоки
Тековен

Звучници со целосен динамичен опсег HD за јасен избалансиран звук Звук активирана компресија - 0,002 Второ време на реакција. Удобна лента за глава w/метална рамка за жица. Вклучени копчиња за контрола на волуменот. Вклучени се на 2 батерии на 2 'AAA'. Серија на жилет - тенок стрелач за преклопување на склопување - црна - два омни насочени микрофони - NRR23 DB - HD излез на звук - ултра гумени чаши со низок профил.

Други карактеристики

Најдобри понуди