.

.

Heimp керамички ѓумбир тегла за складирање шише со шишиња со голем капацитет рачно изработени централни делови за бонбони колекционерски украс вазна за затворен кан

Heimp керамички ѓумбир тегла за складирање шише со шишиња со голем капацитет рачно изработени централни делови за бонбони колекционерски

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

【Висок квалитет на материјал】 : Општата тегла е изработена од висококвалитетна керамика, рачно изработена и рачно насликана, има мазна површина, елегантна и е издржлива Совршена големина за полици за прозорци или книги, па дури и комбинирана на маса за кафе/кафе. 【Карактеристики на теглата】 : Оваа тегла за ѓумбир е тегла со ладил, која има современи чисти линии со мазен дизајн, устата на теглата е елегантна, уредна и има добра изработка. Нашите декоративни тегли можат да се користат како убави центри за трпезарија или дури и свадбени центри за маси. 【Убави домашни украси】 : Керамичката тегла е совршена декорација на домот, а погодна за дневната соба, спалната соба, центрите, итн., Може да додаде рафинирана атмосфера во вашата куќа. 【Мултифункција】 : Оваа тегла не само што може да се прикаже како украс, туку може да се постави и во вашата кујна или трпезариска маса како тегла за складирање или декоративна вазна. Оваа симпатична тегла вазна е совршена за совпаѓање на сите видови цвеќиња во различни бои, сушени цвеќиња, вештачки цвеќиња и гранки, итн. Мамо, подарок за невестински туш, подарок за роденден на сопругата и подарок за која било друга посебна пригода. 【Висок квалитет на материјал】 : Општата тегла е изработена од висококвалитетна керамика, рачно изработена и рачно насликана, има мазна површина, елегантна и е издржлива. Совршена големина за полици за прозорци или книги, па дури и комбинирана на маса за кафе/кафе. 【Карактеристики на теглата】 : Оваа тегла за ѓумбир е тегла со ладил, која има современи чисти линии со мазен дизајн, устата на теглата е елегантна, уредна и има добра изработка. Нашите декоративни тегли можат да се користат како убави центри за трпезарија или дури и свадбени центри за маси. 【Убави домашни украси】 : Керамичката тегла е совршена декорација на домот, а погодна за дневната соба, спалната соба, центрите, итн., Може да додаде рафинирана атмосфера во вашата куќа. 【Мултифункција】 : Оваа тегла не само што може да се прикаже како украс, туку може да се постави и во вашата кујна или трпезариска маса како тегла за складирање или декоративна вазна. Оваа симпатична тегла вазна е совршена за совпаѓање на сите видови цвеќиња во различни бои, сушени цвеќиња, вештачки цвеќиња и гранки, итн. Мамо, подарок за невестински туш, подарок за роденден на сопругата и подарок за која било друга посебна пригода.

Други карактеристики

Најдобри понуди