.

.

Чикрија Деца девојки Едно рамо за раменици со раменици со здолниште за танцување со здолништа балет латински костим за танцување

Чикрија Деца девојки Едно рамо за раменици со раменици со здолниште за танцување со здолништа балет латински костим за танцување

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

90% полиестер, 10% мрежа Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носење, супер мазна површина на чувство на допир. Врвните карактеристики на културата со еден долг ракав и коси единечно рамо, друго има двојни ленти за рамо, прекрасни декор на sequins. Совпаѓање со еластично здолниште на половината, една слој цврста боја облечена во надворешна, една лента мрежа во средина, брифинзи како постава. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се наменети само за општо водство, препорачано ладно и виси за миење на рацете. Погодно за секоја пригода, празник, секојдневен живот, сценска изведба, носење танц, фотосесија, конкуренција, на отворено, играње и така натаму. Сет вклучуваат : 1pc горе, 1 парчиња здолниште Состојба : Ново без материјал за означување : Полиестер, Меш Ознака бр .- | - Препорачана големина - | - Топ должина - | градите | половината - | - Должина на ракавот - | - Пологата на здолниште - | - Должина на здолниште - 4 -| - 4 години | 7,5 "/20cm - | - 20,5"/52cm - | - 18 "/46.

Други карактеристики

Најдобри понуди