.

.

Судбина Ворлок Москва Мазга Кригла Персоналните Гејмер Подарок Бакар Штајн Пиво Кригла Подарок За Него Пиво Штајн 21оз Метал Танкард Чист Бакар Позлата Чаша Премиу

Судбина Ворлок Москва Мазга Кригла Персоналните Гејмер Подарок Бакар Штајн Пиво Кригла Подарок За Него Пиво Штајн 21оз Метал Танкард Чист Бакар

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

- Дали ја сакате автентичноста или сакате да направите одличен, персонализиран, уникатен и незаборавен подарок? Нашите Московски Чаши За Мазги произведени од висококвалитетен нерѓосувачки ЧЕЛИК, а потоа ОБЛОЖЕНИ СО БАКАР за да добијат сјајна завршница за луѓето кои ги сакаат сите ледени ладни пијалоци Етикетата е направена од бакар. - БЕЗБЕДНИ МАТЕРИЈАЛИ за ХРАНА / 100% БЕЗБЕДНА Храна И Тестиран Квалитет. - ГОЛЕМА Големина 21 мл. Многу УДОБНА и издржлива Рачка. Оригинална Зачукувана Форма. - Можете да уживате во коктели од нашите чаши во затворен или надворешен простор. МОЖЕ да се користи и за МНОГУ ДРУГИ ЛАДНИ пијалоци како Ладен-Чај, Коктели, Пиво, Ледено Кафе итн. - Оваа кригла ќе можете да ја користите многу долго. За да ја заштитите деликатната бакарна површина, ве молиме рачно измијте ! Нема абразивни детергенти!. - Оваа Московска Мазга може да биде зачудувачки и уникатен подарок за секоја пригода како Денот на Таткото, Божиќ, Роденден, Годишнина или само подарок за љубителите на ладни пијалоци. Тоа е Одличен Подарок за младоженецот на свадбата, кумот на младоженецот и сл. - Дали ја сакате автентичноста или сакате да направите одличен, персонализиран, уникатен и незаборавен подарок? Нашите Московски Чаши За Мазги произведени од висококвалитетен нерѓосувачки ЧЕЛИК, а потоа ОБЛОЖЕНИ СО БАКАР за да добијат сјајна завршница за луѓето кои ги сакаат сите ледени ладни пијалоци. Етикетата е направена од бакар. - БЕЗБЕДНИ МАТЕРИЈАЛИ за ХРАНА / 100% БЕЗБЕДНА Храна И Тестиран Квалитет. - ГОЛЕМА Големина 21 мл. Многу УДОБНА и издржлива Рачка. Оригинална Зачукувана Форма. - Можете да уживате во коктели од нашите чаши во затворен или надворешен простор. МОЖЕ да се користи и за МНОГУ ДРУГИ ЛАДНИ пијалоци како Ладен-Чај, Коктели, Пиво, Ледено Кафе итн. - Оваа кригла ќе можете да ја користите многу долго. За да ја заштитите деликатната бакарна површина, ве молиме рачно измијте ! Нема абразивни детергенти!. - Оваа Московска Мазга може да биде зачудувачки и уникатен подарок за секоја пригода како Денот на Таткото, Божиќ, Роденден, Годишнина или само подарок за љубителите на ладни пијалоци. Тоа е Одличен Подарок за младоженецот на свадбата, кумот на младоженецот и сл. Московската Чаша за Мазги може да биде идеален подарок, без оглед на приликата! Совршено е за Денот на Таткото, Божиќ, Роденден, Годишнина или само подарок за љубителите на ладни пијалоци. Тоа е зачудувачка идеја како персонализиран подарок за него! Овој Резервоар За Пиво е одличен подарок за младоженецот на свадбата, кумот на младоженецот и еленската забава итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди