.

.

ХКРАФТ Везена Памучна Салфетка За Маса, Платнени Салфетки Комплет Од 4 18 х18 Цветна Хидрогениска Салфетка Квадратна Ткаенина, Трпезарија, Салфетки Крпа За Перење, Са

ХКРАФТ Везена Памучна Салфетка За Маса, Платнени Салфетки Комплет Од 4 18 х18 Цветна Хидрогениска Салфетка Квадратна Ткаенина, Трпезарија,

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

УНИКАТЕН ДИЗАЈН-Нашите салфетки во бело ќе ги истакнат прецизно извезените детали Прекрасната комбинација на едноставноста на белата ткаенина и елегантен вез ќе додаде личност и ќе ја подобри убавината на вашата трпезариска маса. 100% памук - ако барате мека и густа ткаенина, ништо не може да ја победи удобноста и прекрасниот изглед на памукот. Изработени со 100% абсорбента памук, отпорни на смалување, така што везените салфетки се доволно издржливи за секојдневна употреба за чистење на рацете или се корисни за размачкување на истури и тапкање по устата. Лесно ЗА ЧИСТЕЊЕ - нашите памучни салфетки лесно се мијат рачно или машински и не се деформираат лесно. Силно препорачуваме да ги натопите во топла вода 15 минути, да додадете малку нежен детергент, да ги замавнете салфетките наоколу и да бидете сигурни дека ќе ги поставите на сув воздух за да бидат што е можно побели. Погоден ЗА ПРИЛИКИ-носењето елеганција на оброкот е предноста на белите салфетки за повеќекратна употреба. Бидејќи тие ги надополнуваат сите настани во затворен простор и на отворено, можете да ги користите цветните салфетки за да ја освежите вашата кујна, трпезарија, празнична забава, коктел забава и роденденски забави. + СИМПАТИЧНИ ПОДАРОЦИ - нашиот комплет салфетки од 4 ќе биде една од најдобрите идеи за подароци за вас кога барате неопходен подарок за вашиот пријател на забава за затоплување на куќата, роденден, годишнина, Божиќ или која било друга пригода за да им ја изразите својата љубов. За Нас Убавината На Едноставноста Хкрафт се стреми да им обезбеди на клиентите исклучителни производи кои се неверојатно едноставни. Нашите секојдневни напори да ги испорачаме нашите клиенти најголемиот декор на домот се поттикнати од нивното задоволство од Квалитетот И Дизајнот Интро дали барате памучни салфетки кои ќе работат како чудо и ќе и дадат на вашата соба сосема нов изглед, или само се обидувате да ги средите безбројните алтернативи за да најдете везени салфетки кои работат за вас и вашиот простор за живеење? Ние ќе ви испорачаме ткаенини салфетки кои се доволно елегантни и стилски за да ја истакнат вашата соба.

Други карактеристики

Најдобри понуди