.

.

Ананас Еднократно Ручек Торба Изолирани Ручек Кутија Контејнер За Канцелариска Работа Пикник Патување Со Рачка

Ананас Еднократно Ручек Торба Изолирани Ручек Кутија Контејнер За Канцелариска Работа Пикник Патување Со Рачка

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Кожената торба за оброци е изработена од висококвалитетен кожен материјал од личи, кој може да ја одржува храната или пијалоците (ладни/топли) неколку часа, правејќи го вашиот ручек, закуски, овошје, пијалоци или зеленчук совршен Дамките може да се избришат директно со влажна хартиена крпа, што е практично и практично. Потоплата торба за ручек е опремена со висококвалитетни двојни патенти, голем капацитет, силен пренослив, отпорен на нечистотија и лесен за бришење, лесен и пренослив, нашата кутија за ручек е водоотпорна, практична и удобна. Свеж и врвен дизајн, модерни модели и едноставни форми, нема да бидат лесно застарени. Големина на кожна торба за оброци : 10,6 долги х 8,3 широки х 3,5 високи инчи. Тоа може да ги задоволи сите ваши потреби за ручек. Без разлика каде се наоѓате, можете да уживате во совршени деликатеси. Мрежеста торба е дизајнирана на страната на кесата за оброци, која може да се користи за држење шишиња со вода, садови, салфетки итн. Оваа торба за ручек за повеќекратна употреба е дизајнирана како мултифункционална чанта, која може да се користи како торба за намирници, торба за ручек во канцеларија, кампување на отворено и торба за пикник за пешачење. Симпатична и стилска торба за ручек. На родендени, Денот На Вљубените, Божиќ, Денот на Благодарноста и Нова година, купете совршен подарок за пријателите, семејството или за себе. Оваа кул торба за ручек има отстранлива рачка за тока што може лесно да се закачи за ранци, училишни чанти, торби за вежбање и патни торби. Ако сте ги купиле нашите производи, слободно контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да ги решите во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите.

Други карактеристики

Најдобри понуди