.

.

ДЕЈЈА Мексико Шарени Шеќер Череп Цветни Шема Кошница За Перење Со Рачки Вграден Во Поставата Со Монтажни Загради Перење Попречува за Складирање перење&Засилувач; ?

ДЕЈЈА Мексико Шарени Шеќер Череп Цветни Шема Кошница За Перење Со Рачки Вграден Во Поставата Со Монтажни Загради Перење Попречува за

DEN 830.40

Количина на стоки
Тековен

Големина : голем дијаметар што е погодно за вчитување облека : 19, 3х11, 8х15, 9 во/49х30х40, 5 см Материјал : 300д Оксфордска Ткаенина Пвц,водоотпорна, силна и отпорна на абење. Преклопна корпа за складирање, многу лесна и лесна за носење.Погоден за семејство, канцеларија, универзитетски дом итн. Опремен со издржлива и мека рачка,модерен и удобен. Нашата пречка за перење : безбедна и удобна за употреба со стабилен столб за поддршка,во меѓувреме задебелено дно, постабилно и издржливо. Оваа лесна пречка лесно се отвора за да држи целосен товар од laundry.It изработен Е ОД 300д Оксфордска Ткаенина Пвц, водоотпорен и отпорен на абење. Нашите пречки за перење се опремени со меки рачки, а внатрешноста на корпите е фиксирана со загради, задебелено дно, постабилно и издржливо. Преклопната корпа за перење нуди структурирана преносливост кога ви е потребна и преклопете ја рамно-навистина рамно-кога не.

Други карактеристики

Најдобри понуди