.

.

веслидрил Ротари Хамер &засилувач; Длета Ѕидарски Вежба Бит Во Собата 17 Парчиња СДС Плус Вежба Битови Во Собата Одговара За Вежба Жлебови Во Бетон, Тули, Ѕидови И Па?

веслидрил Ротари Хамер &засилувач; Длета Ѕидарски Вежба Бит Во Собата 17 Парчиња СДС Плус Вежба Битови Во Собата Одговара За Вежба

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

[Спецификации и пакување] : 12 парчиња сдс чекан дупчалка во собатаВклучете големина : 5х110мм,6х110мм,5х160мм,6х160мм, 6, 5х160 мм, 7х160 мм, 8х160 мм,10х160х2, 10х260 мм, 12х260 мм, 14х210мм,16х260 мм.5 парчиња длето : 2 Поени длето 14х250мм,14х140мм. 2 рамно длето 14х250х20мм, 14х250х40мм и 1 длето у-жлеб 14х250мм сите во бмц. [Функција] : комплет дупчалка за Чекан во комбинација со ударна вежба, електричната вежба за чекан произведува полесна сила на удар за ефикасно дупчење. Длето СДС се користи заедно со електричната дупчалка за чекан за дупчење жлебови во бетон, тула, природен камен и сите видови ѕидарски. [Материјал] : сдс плус чекан длето сет е прикажан во потешко ИГ8 карбид врвот и карбид челик тело. Робусната глава е идеална за апликации со големо влијание. [Предност] : робусната глава на комплетот за бетонски дупчалки е идеална за апликации со големо влијание.Дојдете со пластична кутија за индекс, погодна за употреба и носење.

Други карактеристики

Најдобри понуди