.

.

ITROLLE 20pcs Светилка Задржување Пролет Клипови Прстени за 50mm MR16 GU10 Место Светло Осветлување Во Облик На Срце

ITROLLE 20pcs Светилка Задржување Пролет Клипови Прстени за 50mm MR16 GU10 Место Светло Осветлување Во Облик На Срце

DEN 159.84

Количина на стоки
Тековен

Лесен за инсталирање : пружинскиот клип за фиксирање на сијалицата е лесен за инсталирање и лесен за употреба Може лесно да се инсталира со обични клешти, обезбедувајќи безбедносна гаранција за вашата сијалица. Висококвалитетни материјали : Изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, издржливи, обложени со никел на површината, отпорни на ' рѓа, отпорни на корозија и цврсти. Површината е мазна. Безбедно фиксирање : се користи за фиксирање на сијалицата за да се спречи нејзино олабавување или паѓање и за цврсто и безбедно држење на сијалицата. Брзо и едноставно вметнување и отстранување, тоа е идеална замена за оштетените клипови. Опсег на примена : Широко користен ВО ЛЕД светла СО дијаметар од 50 мм, ГУ10,??Мр16 халогени светилки, тавански светла итн. Содржина на пакетот : ќе добиете 20 светилки во форма на срце MR16 за да ги поправите пролетните клипови за да ги задоволите вашите потреби.

Други карактеристики

Најдобри понуди