.

.

X-Ree AC/DC волт-тестерски тестер Дигитален дисплеј аналоген метар за прицврстувач мултиметар полатарна жица трагач (AC/DC волт-ом дигитален приказ аналогно мултиметро м

X-Ree AC/DC волт-тестерски тестер Дигитален дисплеј аналоген метар за прицврстувач мултиметар полатарна жица трагач (AC/DC волт-ом дигитален

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Име на производот : Мерач на дигитален стегач; модел : DT266; DC напон : 1000 V Напон на наизменична струја : 750 V; струја на наизменична струја : 1000а, 200а; отпор (ОХМ) : 200ом, 20к ом. Снабдување со електрична енергија : 9 V 6 F22 батерија (не е вклучена овде); главна боја : црна; матеирална : пластика, електронски делови. Алигаторски клипови за тестирање на сондата ОДГОВОР : 1m/3.3ft; Прицврстувачка отворена ширина (максимум) : 60мм/2,4 "; вкупна големина : 24 x 10 x 3,5см/9,4" x 4 "x 1.3" (L*w*t) (Алигаторски клипови до сондата : 1м / 3.3ft; отворена ширина (максимум.) : 60мм / 2,4 ''; димензиии вкупно : 24 x 10 x 3,5см / 9.4 '' x 4 '' x 1 1.3 '(l * w (l * w * T). Нето тежина : 238g; Содржина на пакет : 1 x Сонда за тестирање на тестот LEADS1 x метар за стегање (PESO Netto : 238 g; Contenuto della confezione : 1 x Cavi Sonda 1 x Метро. ; DC напон : 1000 V. Напон на AC : 750 V; AC струја : 1000a, 200a; отпор (ом) : 200ohm, 20k ом. Напојување : 9 V 6 F22 батерија (не е вклучена тука); главна боја : црна; матеирална : пластика, електронска Делови. Алигаторски клипови за тестирање на сондата : 1м/3.3ft; Прицврстувачка отворена ширина (максимум) : 60мм/2.4 "; вкупна големина : 24 x 10 x 3,5см/9,4" x 4 "x 1.3" (L*w* T) (алигаторски клипови до сондата води : 1m / 3.

Други карактеристики

Најдобри понуди