.

.

Нова 5 НБА 59 ПЕДЕСЕТ 2-Тон Автентична Колекција Опремени На Теренот Игра Капа Шапка

Нова 5 НБА 59 ПЕДЕСЕТ 2-Тон Автентична Колекција Опремени На Теренот Игра Капа Шапка

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Опремено затворање. Само Суво Чисто. Официјално лиценциран ОД НБА. Дизајниран и произведен Од Новата Er. Везена графика со подигнати детали. Опремено Затворање. Оваа капа има лента за потење што ја отстранува влагата за да ве одржува удобно во секое време. Нба 59 ПЕДЕСЕТ 2-Тонски Вградена Шапка се одликува Со измислица во Боја на Тимот со везено лого на тимот на предните панели.

Други карактеристики

Најдобри понуди