.

.

Унисекс Тренинг Нараквици Бигф-от Камуфлажа Камо Мултифункционални Спортски Ленти За Пот Машки Перформанси Лента За Глава

Унисекс Тренинг Нараквици Бигф-от Камуфлажа Камо Мултифункционални Спортски Ленти За Пот Машки Перформанси Лента За Глава

DEN 752.00

Количина на стоки
Тековен

полиестер Изработен Од Полиестер Со Двострано Печатење, Дише, Мек И Отстранува Пот. Можете Да Носите Еден Секојдневно За Вежбање И Тие Можат Да Спречат Пот Да Тече По Лицето Или Ефикасно Да Капе На Вашиот Телефон Или Паметен Уред. Треба Да Ја Поставите Лентата За Глава Веднаш Над Увото И Над Ногата На Очилата (Ако Носите Очила) И Околу Челото Избегнувајќи Ја Косата Што Е Можно Повеќе. Совршен Избор За Вежбање И Џогирање, Пешачење Во Поладна Клима Или Тренинзи Со Интензитет На Светлина. Свртете Ја Облеката Внатре Кон Надвор Пред Миење. Секогаш Машинско Перење на 30 °c На Нежен Циклус, И Со Слични Бои. Не Паѓајте Сува И Бидете Сигурни Дека Кога Пеглате Користите Ниска Температура. Никогаш Не Користете Белила Или Омекнувачи И Никогаш Не Го Сушете Парчето На Директна Сончева Светлина. Препорачуваме Сушење На Воздухот За Продолжување На Животниот Век На Секој Производ.

Други карактеристики

Најдобри понуди