.

.

Жените Свети Патрик Ден Цветни Медицинска Сестра Униформа V-Вратот Работна Униформа Одмор Блузи Медицински St. Paddy Scrub_tops Кошула

Жените Свети Патрик Ден Цветни Медицинска Сестра Униформа V-Вратот Работна Униформа Одмор Блузи Медицински St. Paddy Scrub_tops

DEN 111.84

Количина на стоки
Тековен

95% Полиестер, 5% Спандекс Произведено во САД Или Увезено. ❀За големината : ве молиме изберете ја големината според табелата со големини на сликата на производот! ако имате какви било прашања во врска со кошулата, слободно контактирајте не. Затворање на ј-Клип. Миење Раце Само. ① Материјал памук и полиестер мешавина. Ткаенината е убаво лесна и дише, многу мека и удобна за кожата. Не пропуштајте ја целата забава На Денот На Свети Патрик со нашиот врв! носете го со гордост што покажувате почит кон ирското наследство и националната култура. ①Карактеристики : зелената секојдневна кошула со детелина За денот На Свети Патрик ве прави симпатична и шармантна. Дизајнот на нашата кошула сент патрикс содржи длабок принт со живописни бои. Носете го за да изгледате попразнично и покажете ги вашите ирски корени со стил во оваа зелена кошула. €Натпревар● Совршен За спарување со фармерки или носење со хеланки! Одговара на повеќе тимови, како што се хеланки, каприс, панталони, фармерки итн. Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!. ①Прилики, секојдневна Облека,секојдневна облека,шопинг,датум,тренинг,канцеларија,работа,забава,на отворено,училиште итн. Носење на сите сезони особено пролет и лето. Овој дуксер со долги ракави е совршен за секојдневно, канцелариско, секојдневно носење, одмор, дом, состаноци итн. ®Најдобар Подарок Може да се користи се идеални за забави, дружења, излети, Нова година, Божиќ, празник, подароци за денот на мајката, денот на свети патрикс и роденденски подарок или како подарок за мајка, баба, сопруга, девојка, пријателка, сестра или себе. ✿ ✿ ✿Почитуван Клиент : Здраво! Добредојдовте во продавницата ксипкокм!ксипкокм е меѓународен бренд, фокусиран на дизајнот на женска облека, вклучувајќи долна облека, џемпери, палта, здолништа, панталони итн. Ние го правиме секој производ внимателно за да ги задоволиме потребите на клиентите. Ако имате добри идеи, ве молиме испратете ни ги. Информации за производот : Материјал : Памук Полиестер Сезона : Четири Сезона Пол : Жени Девојки Дами Стил : обични секси лабави маици за жени плус големина маици за жени против вратот женски маици женски маици лабаво вклопување женски маици кратки ракави женски врвови лето 2022 секси секојдневна блуза со кратки ракави плус големина 3/4 ракави женски блузи машки елеци надворешна облека плус големина туника блузи за жени работа елек бели Врвови За Жени Висок Врат Резервоар Блузи За Жени Божиќен Џемпер Женски Дуксери За Денот На Вљубените, долг ракав, тркалезен о врат, печатена душичка, убава е и модерна, чувајте топло, секојдневно лабаво вклопување, пуловер маици облека елек црвени врвови за женски божиќни маици летни ладни врвови на рамо 3/4 ракави тркалезни врат летни врвови за жени со ракави блузи блузи женски Туники Со ракави Женски Маици Со Долги Ракави Секојдневни Облечени Блузи кошула со долги ракави кошули со долги ракави за тинејџерки тенкови за вежбање за жени вграден градник 3/4 врвови за лулашки со ракави за жени врвови со долги ракави врвови со светки за жени маскирни врвови за печатење за жени црн петок божиќ сајбер понеделник ноќта на вештерките божиќ денот на таткото на таткото денот на американската независност.

Други карактеристики

Најдобри понуди