.

.

Тервис Мак Супер Боул 55 Троен Ѕид Изолирани Гимнастик, 24оз Широк Шише Устата-Нерѓосувачки Челик, Насликани Камо

Тервис Мак Супер Боул 55 Троен Ѕид Изолирани Гимнастик, 24оз Широк Шише Устата-Нерѓосувачки Челик, Насликани Камо

DEN 1184.00

Количина на стоки
Тековен

Печатени со еколошки мастила од растително потекло или прашок обложени со материјал без БПА директно на нерѓосувачката површина Тамблерите вклучуваат капак без БПА, отпорен на истекување, лесен за чистење и лесно затворање. Тројната изолација ја намалува кондензацијата и го одржува вашиот пијалок ладен до 60 часа. Конструкцијата од нерѓосувачки челик обложена со бакар 18/8 е издржлива, а материјалот нема да ги задржи вкусовите или мирисите. Големото отворање на шишето го олеснува додавањето коцки мраз и дното има тивка основа што не се лизга. Печатени со еколошки мастила од растително потекло или прашок обложени со материјал без БПА директно на нерѓосувачката површина. Тамблерите вклучуваат капак без БПА, отпорен на истекување, лесен за чистење и лесно затворање. Тројната изолација ја намалува кондензацијата и го одржува вашиот пијалок ладен до 60 часа. Конструкцијата од нерѓосувачки челик обложена со бакар 18/8 е издржлива, а материјалот нема да ги задржи вкусовите или мирисите.

Други карактеристики

Најдобри понуди