.

.

Отстранувач на мијалник за чистење на када од хемотон 4 парчиња чистач за исцедување и чистење на алатка за чистење на косата, извлекување на затнување и отстранува

Отстранувач на мијалник за чистење на када од хемотон 4 парчиња чистач за исцедување и чистење на алатка за чистење на косата,

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Пролетен дизајн, мек и флексибилен, бесплатен за свиткување во цевка Крајниот магнетски дизајн, удобен за фаќање завртки и други алатки. Со зафатот, може подобро да ја исчисти блокадата. Погоден за мијалник, кујна, бања и многу повеќе. Направено од премиум материјали, издржливи за долгорочна употреба. Опис Овој производ е изработен од врвен материјал, издржлив за долгорочна употреба. Пролетен дизајн, мек и флексибилен, бесплатен за свиткување во цевка. Со 4 канџи, може подобро да ја исчисти блокадата. Крајниот магнетски дизајн, удобен за фаќање завртки и други алатки. Феации- Големина : 60x3x3cm- Боја : црвена.- Материјал : железна жица и п.- Направени од премиум материјали, трајни за долгорочна употреба. Бесплатно да се наведнува во цевка.- Со зафатот, може подобро да ја исчисти блокадата.

Други карактеристики

Најдобри понуди