.

.

Ratzsdala Tesla Model y 19 инчи Hubcaps Cover Wheel, 19 Заштита на целосен раб за заштита Tesla Hubcaps Комплет за капаци за замена на тркалото за модел y

Ratzsdala Tesla Model y 19 инчи Hubcaps Cover Wheel, 19 Заштита на целосен раб за заштита Tesla Hubcaps Комплет за капаци за замена на тркалото

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Покривање на тркалото Ratzsdala Совпаѓање на естетиката на дизајнот Tesla : Cyberbeans 19-инчни покритие на тркалото Hubcaps совршено тесно вклопување со Tesla Model Y Wheel Hub Погодно е само за опремени со 19 "тркала, 3Д скенирање и правење мувла, цврсто вклопени со оригиналниот центар, нема да има бучава при возење и нема да падне од падот. Заштита- Покријте ги сите бандажи и покривање на надворешниот раб на работ, исто така, исто така има добар заштитен ефект врз центарот на тркалото, така што центарот за тркала нема да се појави изгребан и осип. Дизајнот на ratzsdal за покривање на тркалото без да троши илјадници за црни тркала. Спортски, го подобрува изгледот на целиот автомобил и го прави вашиот модел y да се издвојува. Инсталација- со дизајн на токи, може директно да се влече во оригиналниот центар без дополнителни алатки. Мазната површина нема да го оштети возилото за време на инсталацијата и може да биде Отстранети без да оставите траги. Може да нанесете пена на внатрешниот, надворешен дел од капакот, да ја нанесувате пената на секоја корица за лесна инсталација или отстранете.

Други карактеристики

Најдобри понуди