.

.

Алисе 10 парчиња самолепливи алатка за алатка палто кука единечна облека за пешкир куки за кујна кујна гардероба прозорец стакло гаража, гаража од не'рѓосувачки чел

Алисе 10 парчиња самолепливи алатка за алатка палто кука единечна облека за пешкир куки за кујна кујна гардероба прозорец стакло

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Конструиран од висококвалитетен не'рѓосувачки челик што обезбедува издржливост и сигурност, нема да 'рѓа Леплива поддршка е производ за само-лепење, силна лепливост и штити од вода. Мулти-слојно црна завршница, резолуција, елегантен и убав изглед, градење за да се спротивстави на дневните гребнатини, корозии и оцрнување. Користете за бања кујна гардероба прозорец стакло гаража за врата итн.; Без дупчење, лесна инсталација, убави wallsидови повеќе не страдаат од болката на дупчење. Конструиран од висококвалитетен не'рѓосувачки челик што обезбедува издржливост и сигурност, нема да 'рѓа. Леплива поддршка е производ за само-лепење, силна лепливост и штити од вода. Мулти-слојно црна завршница, резолуција, елегантен и убав изглед, градење за да се спротивстави на дневните гребнатини, корозии и оцрнување. Користете за бања кујна гардероба прозорец стакло гаража за врата итн.; Без дупчење, лесна инсталација, убави wallsидови повеќе не страдаат од болката на дупчење.

Други карактеристики

Најдобри понуди