.

.

СРНЕТКЈ 4 Пакет 4 Заварување На Шарки За Куршуми, Шарки За Цевки За Заварување Тешки Челични Шарки На Вратата, Шарка За Одвојување На Топчести Лежишта За Врата За Ниш

СРНЕТКЈ 4 Пакет 4 Заварување На Шарки За Куршуми, Шарки За Цевки За Заварување Тешки Челични Шарки На Вратата, Шарка За Одвојување На Топчести

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Големина 4 4⅛ "x 1" / 105 x 24mm (L x W), q" Дијаметар Игла 600 фунти максимална носивост. Заварување од 4 инчи од цврст Материјал на шарки за барел се изработени ОД ЈАГЛЕРОДЕН челик Q235 B, висока јачина и цврстина за долг работен век. Мазна Ротација Од 360 Степени тешкото заварување на шарките на портата со топчесто лежиште може да се ротира помазно и потивко, ниско триење. Заварување При инсталирање игличките на шарките се заваруваат или на надворешната рамка или на портата/вратата, а потоа се вметнуваат во заварената игла на шарката. Апликација шарките на вратата за заварување се широко користени за метална врата, метална порта, порта за нишање, шарки за лизгачки врати, порти на рампата за приколки, прозорци или каде и да ви треба шарка. Спецификација : Должина x Ширина : 4 x x 1 инчи (105 x 24mm) пински дијаметар : ● инч (14 mm) степен на Ротација : 360 Боја : Сребрена Нето Тежина (секоја) : 0,78 lb Материјал : метод НА Монтирање НА ЈАГЛЕРОДЕН челик Q235 B : Пакетот За Електрично заварување вклучува : 4 x заварување на шарки.

Други карактеристики

Најдобри понуди