.

.

Weabrebird 4 пакет со 5 инчи рачки на кабинетот, влечење на фиоки за легура на цинк, четкано масло однесено бронзено завршување кујнски кабинет влече, хардвер за кабинет з

Weabrebird 4 пакет со 5 инчи рачки на кабинетот, влечење на фиоки за легура на цинк, четкано масло однесено бронзено завршување кујнски кабинет

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

【Големина на хардверот на кабинетот】 : Центар за дупки : 5 "(128мм); целокупна должина : 5,63" (143мм); Проекција : 0,78 "(20мм) од површината до рачката 【Материјал на рачки на кабинетот】 : Направено од висококвалитетна легура на цинк со со со четкано бронзено завршување на маслото, се чувствувате удобно и издржливо, избегнувајте корозија и боја на боја, совршено за вас да ги украсувате вашите ормани. 【Широко компатибилно】 : Брусното масло нанесуваат бронзени финиш кабинети рачки и влечења што можат да усовршат совпаѓање на различни стилови на кујнскиот кабинет, како што се спална соба, фустан, фиока, шкаф, кабинет за чевли итн. Влечењата на кабинетот за легура на цинк се прават со модерен дизајн со убав изглед, се чувствуваат удобно, што е повеќе, лакот на оваа рачка е заоблен и нема агли, што може ефикасно да го спречи вашето дете да се распаѓа и повреди. 【Пакетот вклучува】 : 4 X рачки на кабинетот, 8 x 0,86 "завртки за монтирање, отскокнување од 8 x 1,77", железо од 8 x M4, 1x M4.5 Држење на дрво за лесна инсталација. Можете да ја изберете вистинската големина според дебелината на кабинетот. Секое влечење Индивидуално е завиткано и врежано да ја заштити убавата боја. Ве молиме, оставете грешка во мала големина поради мерка на рака. Бојата може да биде малку поинаква поради мониторин и светлина од светлината од сликите.

Други карактеристики

Item type:
Cabinet Pulls

Најдобри понуди