.

.

Држач за тоалетна хартија doitool wallид монтирање ткиво полица во облик на декоративно ткиво хартија хартија решетката ролна диспензерот за складирање на бања додатоц

Држач за тоалетна хартија doitool wallид монтирање ткиво полица во облик на декоративно ткиво хартија хартија решетката ролна диспензерот

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Добро изработено со убава завршница на површината што е мазна и елегантна решетката за ткиво за бања. за домашна употреба, или бања на хотел, ресторан или клуб. држач за ткиво на wallидот. Конструиран со материјал од не'рѓосувачки челик, обезбедувајќи убавина, квалитет, издржливост и сигурност. закачалка за ролна на ткивата. Сите рабови се многу мазни и допираат одлични, погодни за ролни со хартија со редовна големина. Држач на тоалетно ткиво. Лесно за чување хартиени крпи, удобен и брз за вадење. штанд за хартиени крпи. Добро изработено со убава завршница на површината што е мазна и елегантна. решетката за ткиво за бања. за домашна употреба, или бања на хотел, ресторан или клуб. држач за ткиво на wallидот. Конструиран со материјал од не'рѓосувачки челик, обезбедувајќи убавина, квалитет, издржливост и сигурност. закачалка за ролна на ткивата. Сите рабови се многу мазни и допираат одлични, погодни за ролни со хартија со редовна големина.

Други карактеристики

Најдобри понуди