.

.

Р ФЛОРИ Луксузен Хром Едноставен Дизајн Крпа Прстен За Капење Држач За Хартија За Хартија Барови Месинг Бања Држач За Ѕидни Држачи Кујнски Самостојни Алатки

Р ФЛОРИ Луксузен Хром Едноставен Дизајн Крпа Прстен За Капење Држач За Хартија За Хартија Барови Месинг Бања Држач За Ѕидни Држачи

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Надграден СО Р ФЛОРИЛесно за размена на начинот на кој живеете или животот на вашето семејство.000 пати за да се обезбеди квалитетот на системот за прекинувачи, издржлив за доживотна употреба. Изработен Од Висококвалитетен Месинг, издржлив и отпорен на ' рѓа, извонредниот квалитет обезбедува години на сигурност и издржливост.Добар заштеда на простор за организирање На Вашиот Дом. Скриени завртки, монтирање на Ѕид модерен и едноставен изглед работи со било кој стил на украсување и добро ја красат вашата кујна, спални, бањи или плакари. По долго време фино галванизирање, површината на извонредното хромирање е мазна како огледало, со одлична текстура. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Р ФЛОРИ Производите имаат уникатен дизајн на слот со затегнување на завртката на држачот за да спречат ротација. НЕМА нишање,ниту паѓање! Анти ' Рѓа.Само уживајте во едноставниот и среќен живот ШТО ви го носи Р ФЛОРИ. Надграден СО Р ФЛОРИ.Лесно за размена на начинот на кој живеете или животот на вашето семејство.000 пати за да се обезбеди квалитетот на системот за прекинувачи, издржлив за доживотна употреба. Изработен Од Висококвалитетен Месинг, издржлив и отпорен на ' рѓа, извонредниот квалитет обезбедува години на сигурност и издржливост.Добар заштеда на простор за организирање На Вашиот Дом. Скриени завртки, монтирање на Ѕид модерен и едноставен изглед работи со било кој стил на украсување и добро ја красат вашата кујна, спални, бањи или плакари. По долго време фино галванизирање, површината на извонредното хромирање е мазна како огледало, со одлична текстура.

Други карактеристики

Најдобри понуди