.

.

Никсти 2 Парчиња Држач за Тоалетна Хартија Со Наутичко Јаже, Рустикално-Индустриски Прстен За Наутичка Тоалетна Хартиена Крпа Монтирана На Ѕид Со Метална Кука за Д?

Никсти 2 Парчиња Држач за Тоалетна Хартија Со Наутичко Јаже, Рустикално-Индустриски Прстен За Наутичка Тоалетна Хартиена Крпа Монтирана

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

⚘€Боемски Стил € Ако сеуште сонувате за ажурирање на вашата бања декорација, се ослободи од здодевни бања додатоци, овој наутички ѕид сидро тоалетна хартија носителот, елегантен и едноставен дизајн, чисто рачно изработени, тоа ќе биде совршен ретро стил ⚘●Големина На Држачот За Тоалетна Хартија За плажа Вкупната должина на јажето од јута е околу 23,6 инчи/60 см. Држачот за тоалетна хартија на плажа е погоден за различни големини на хартија и крпи. Дајте и нов изглед на вашата бања. ⚘€Рачно Изработен Дизајн} Рачно Изработен држач За тоалетна хартија за наутичко јаже изработен од природно рустикално јаже и додатоци од нерѓосувачки челик и може да се користи долго време. Бидејќи јажето од коноп е меко, тежината на тоалетната хартија и крпите може да го деформираат. ⚘●Лесен За Инсталирање ● Потребен Ви е само шрафцигер за да го поправите металното сидро на ѕидот, а потоа лизнете го јажето преку куката! Едноставно и удобно, ќе ви обезбедиме комплет за компоненти за украсување бања за да ви помогнеме лесно да завршите. (Ќе добиете 2 Парчиња 23,6 инчи јаже од јута + 4 Парчиња кука од нерѓосувачки челик + 4 парчиња завртки). ⚘【【Мултифункционален Држач За Тоалетна Хартија ● додатоци за декорација на бања во наутички индустриски стил. Можете да ја користите не само како решетка за јаже од тоалетна хартија, туку и како наутичка решетка за крпи. Вие не само што можете да ја ставите оваа ставка во бањата, кујната, спалната соба, студијата и така натаму. Многу погоден за наутичка бања, куќа на плажа. Ова е одличен производ за декорација на наутичка бања. Овој класичен држач за јаже е познат по својот наутички стил на бања и дава гроздобер талент. Идеален за наутички бањи, соби во крајбрежен стил, вили на плажа и кујни за одмор.

Други карактеристики

Најдобри понуди