.

.

ЖИХ Нерѓосувачки Челик Вратата На Бродот Кабинетот Тркалезно Копче Пресврт Фати Брава Морски Хардвер Додатоци

ЖИХ Нерѓосувачки Челик Вратата На Бродот Кабинетот Тркалезно Копче Пресврт Фати Брава Морски Хардвер Додатоци

DEN 492.80

Количина на стоки
Тековен

Завртете ја бравата на тркалезната врата Лесен за инсталирање со помош на обезбедените завртки. Тој е потрајен и издржлив од другите брави на вратите. Лесен и издржлив, отпорен на корозија во средини со солена вода. Може да се користи во чамци, пристапни врати, капаци за шахти за мамки, отвори, врати на централната конзола, справи и фиоки, електрични куќишта. Исто така, постојат многу апликации за надворешни кабинети.Спецификација : Материјал : нерѓосувачки челик боја : сребрен дијаметар : Прибл. 55 мм/2,17 инчи содржина на пакетот : 1 заклучување на вратата само горенаведената содржина на пакетот, со исклучок на други производи.Забелешка : Различни светла и монитори може да предизвикаат бојата на предметот на сликата да биде малку поинаква од вистинската ставка.Толеранцијата на мерење е + / - 1-3 см.

Други карактеристики

Material:
Stainless steel
Color:
silver
Diameter:
Approx. 55 mm/2.17 inches
Package Contents:
1 door lock:
Only the above package contents, excluding other products.:
Note:
Different lights and monitors may cause the color of the item in the picture to be slightly different from the actual item.
Measurement tolerance is +/- 1-3 cm. :

Најдобри понуди