.

.

Nordisk 242046 Kari 41 Основен памучен тарп кампување тарп сет, водоотпорен, голема големина

Nordisk 242046 Kari 41 Основен памучен тарп кампување тарп сет, водоотпорен, голема големина

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Технички памук (65% полиестер, 35% памук) Големина : 29,5 x 21,6 инчи (750 x 5. Тежина : 35,5 фунти (16,5 кг). Додатоци : 3 столбови, 14 штипки, момче јаже со карабинер, торба за складирање. Земја на потекло : Кина. Материјал : Технички памук (65% полиестер , 35% памук). Големина : 29,5 x 21,6 инчи (750 x 5. Тежина : 35,5 фунти (16,5 кг). Додатоци : 3 столбови, 14 штипки, момче јаже со карабинер, торба за складирање. Земја на потекло : Кина. Дополнително Тарп со голема големина обезбедува доволно простор за церемонии и настани на отворено. Постојат многу точки на јамка, така што можете да создадете распоред што ги преживуваат елементите како што се страничните екрани. Може да се користи и како заштита од сонце или ветер за време на сончево време, и штити Наспроти елементите дури и во дождливо време. Лесно се совпаѓа со истиот материјал како шаторот на памук Нордк.

Други карактеристики

Најдобри понуди