.

.

ЗСЕДП 4 парчиња 25 * 15 * 12мм Кабинет Шарка Врата Багаж Мебел Накит Дрвени Кутии Гроздобер Стара Шарка Мебел Декорација

ЗСЕДП 4 парчиња 25 * 15 * 12мм Кабинет Шарка Врата Багаж Мебел Накит Дрвени Кутии Гроздобер Стара Шарка Мебел Декорација

DEN 390.40

Количина на стоки
Тековен

Издржлив и лесен за инсталирање Убава декоративна шарка. Многу погоден за старомодни дрвени кутии, врати, ормари, корпи за отпадоци, гардероби, старомодни ормари за накит, куфери, ормари итн. Материјал : легура На Цинк. Големина : околу 25 * 15 * 12мм / 0. Издржлив и лесен за инсталирање. Убава декоративна шарка. Многу погоден за старомодни дрвени кутии, врати, ормари, корпи за отпадоци, гардероби, старомодни ормари за накит, куфери, ормари итн. Материјал : легура На Цинк. Големина : околу 25 * 15 * 12мм / 0. Карактеристика : Издржлив и лесен за инсталирање.Убава декоративна шарка.Многу погоден за старомодни дрвени кутии, врати, ормари, корпи за отпадоци, гардероби, старомодни ормари за накит, куфери, ормари итн.Материјал : легура На Цинк.Големина : околу 25 * 15 * 12мм / 0.47 inches Color : антички бронза, silverpacking листа : 4 x шарка20 screwsnotes : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-5мм.

Други карактеристики

Најдобри понуди