.

.

Мејмом Цевки Компатибилен со Лансинох Градите Пумпа Не Оригинални Делови Лансинох Пумпа Замени Лансино Цевки. Работа Со Lansinoh Потпис Про, Lansinoh Smartpump

Мејмом Цевки Компатибилен со Лансинох Градите Пумпа Не Оригинални Делови Лансинох Пумпа Замени Лансино Цевки. Работа Со Lansinoh

DEN 143.84

Количина на стоки
Тековен

СОДРЖИНА : Maymom цевки компатибилен со Лансинох Градите пумпа Работа со Lansinoh Потпис Про, Афинитет и Lansinoh Smartpump. Направено Од Мајмун. Не Оригинални Делови Од Пумпата Лансинох. КОНЕКТОРИТЕ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ. Вклучете 3 цевки; иста должина како ОЕМ за одржување на истата моќ на вшмукување како и оригиналната опрема. Не е вклучен конектор затоа користете ги вашите стари конектори Лансинох со овој производ. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ И ОТСТРАНУВАЊЕ. НЕМА ПОВЕЌЕ СВИТКАНИ ИЛИ ВДЛАБНАТИ ЦЕВКИ! Направени од бпа бесплатни и силиконски материјали за контакт со храна и можат да одржуваат повеќекратна употреба секој ден. ИСТА МОЌ НА ВШМУКУВАЊЕ Како И Оригиналната Цевка лансинох. КВАЛИТЕТ : извештаите За безбедносни тестови се онлајн за ваша референца.

Други карактеристики

Најдобри понуди