.

.

Пастла 4 парчиња Дрвени Врежани Апликации Онлеи Квадратни Необоени Цврсто Дрво АПЛИКАЦИЈА САМ Самостојна Врата Мебел Декорација Апликации Шема на Лисја 2.33 / 59мм

Пастла 4 парчиња Дрвени Врежани Апликации Онлеи Квадратни Необоени Цврсто Дрво АПЛИКАЦИЈА САМ Самостојна Врата Мебел Декорација Апликации

DEN 127.84

Количина на стоки
Тековен

?Исклучителни резбани дрвени лисја изгледаат класично и елегантно ?Пакетот вклучува : 4 парчиња Дрво Врежан Само Апликации. ?Големина : 2 "х 2" х 0,24 " / 51 х 51 х 6,2 мм (Lx Wx T). ?Материјал : Дрво. Боја на дрво, можете да ја изберете вашата омилена боја или боја на боја за нанесување. ?Може да се прикачи на кабинети, прозорци, огледала, врати, што се користат за украсување на покривот на ѕидовите и мебелот на вратата на главата или да се користат за правење рачно изработени подароци. ?Исклучителни резбани дрвени лисја изгледаат класично и елегантно. ?Пакетот вклучува : 4 парчиња Дрво Врежан Само Апликации. ?Големина : 2 "х 2" х 0,24 " / 51 х 51 х 6,2 мм (Lx Wx T). ?Материјал : Дрво. Боја на дрво, можете да ја изберете вашата омилена боја или боја на боја за нанесување. ?Може да се прикачи на кабинети, прозорци, огледала, врати, што се користат за украсување на покривот на ѕидовите и мебелот на вратата на главата или да се користат за правење рачно изработени подароци.

Други карактеристики

Најдобри понуди