.

.

Happciupcity 100Sets Сребрени Кожни Навртки Двострани Занитвам Тубуларни Метални Столпчиња ЗА Замена НА Кожни Занаетчиски Занаети

Happciupcity 100Sets Сребрени Кожни Навртки Двострани Занитвам Тубуларни Метални Столпчиња ЗА Замена НА Кожни Занаетчиски Занаети

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Соодветни апликации : овие кожни навртки може да се применат ЗА сам занаети или облека како чевли, капи, фармерки, јакни или која било друга употреба што сакате Топла забелешка : комплетот за кожни занитвам содржи мали предмети, ве молиме држете ги подалеку од децата за да избегнете гушење по грешки. Овие навртки за обетки се изработени од цврст челик, издржливи и антимонополски, добри за поправка на скршени ремени или други производи од кожа и украсување на вашите занаети. Големини : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм 4 големини за ваш избор. Убав изглед : мазна површина обложена со боја не е лесно да исчезнат,. Соодветни апликации : овие кожни навртки може да се применат ЗА сам занаети или облека како чевли, капи, фармерки, јакни или која било друга употреба што сакате. Топла забелешка : комплетот за кожни занитвам содржи мали предмети, ве молиме држете ги подалеку од децата за да избегнете гушење по грешки.

Други карактеристики

Најдобри понуди