.

.

Лабораториски Микроскоп Опрема 0.5 Х Оптички Микроскоп Адаптер Намалување На Објективот Ц-Монтирање Индустриски Камера Микроскоп Додатоци

Лабораториски Микроскоп Опрема 0.5 Х Оптички Микроскоп Адаптер Намалување На Објективот Ц-Монтирање Индустриски Камера Микроскоп Додатоци

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Горниот конец За монтирање На Ц може добро да ја поврзе Индустриската Камера Долниот држач од 23,2 мм може да поврзе биолошки монокуларен и бинокуларен микроскоп. Ако вашиот микроскоп е стерео, тогаш треба да купите адаптер од 23,2 мм до 30 мм или адаптер од 23,2 мм до 30,5 мм одделно. Додатоците За Микроскоп Користат Висококвалитетни Материјали, Издржливи, Стабилни Перформанси, Клиентите Можат Лесно Да Го Користат. Имаме Многу Видови Додатоци За Микроскоп, Ве Молиме Контактирајте Не. Ние Се Стремиме Да Ви Обезбедиме Најквалитетен Производ И Најдобро Искуство На Клиентите.

Други карактеристики

Најдобри понуди