.

.

Микроскопски Додатоци 0,35 Х, 0,55 Х, 0,7 Х, 1х Микроскоп Камера Ц-Монтирање Адаптер Лабораториски Потрошен Материјал

Микроскопски Додатоци 0,35 Х, 0,55 Х, 0,7 Х, 1х Микроскоп Камера Ц-Монтирање Адаптер Лабораториски Потрошен Материјал

DEN 982.40

Количина на стоки
Тековен

Тип На Производ : Микроскоп Камера Адаптери Со добра издржливост и стабилност,Извонредна изработка,стабилни и сигурни перформанси,со долг работен век. Изработен од висококвалитетен материјал и е издржлив и издржлив. Ве молиме контактирајте не директно за итна помош ако имате било каков проблем со нашиот производ, ние ќе бидеме многу задоволни да ви помогнеме и ние сме онлајн за вас 24 часа на ден. Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Други карактеристики

Најдобри понуди