.

.

Logitech 910-003879 Logitech G600 Mmo Usb Ласерски Игри Глувчето

Logitech 910-003879 Logitech G600 Mmo Usb Ласерски Игри Глувчето

DEN 880.32

Количина на стоки
Тековен

Овој гејмерски глушец е опремен и со панел за палец кој е дизајниран за брза и лесна навигација nolook но она што го прави овој глушец да се издвојува од останатите е НЕГОВОТО RGB осветлување кое ви овозможува да поставите различни бои за пулсирање и исклучување На Логитех Ммо Гејмерскиот Глушец навистина ги револуционизира Карактеристиките на искуството за навигација на глувчето Logitech G600 Mmo Usb Ласерски Игри Глувчето. 20 Ммотунирани копчиња дизајнирани за оптимална употреба на ММО. Палецот панел овозможува брз и лесен nolook навигација. RGB осветлувањето ви овозможува да поставите различни бои на пулсот и офспецификациите. Тежина 1 килограми.

Други карактеристики

Најдобри понуди