.

.

Јудоте Пролет Цвет Куче Јаки, Прилагодливи Најлон Јака За Женски &засилувач; Машки Кучиња, Симпатична Кутре Јака, Мали, Вратот 10 -15

Јудоте Пролет Цвет Куче Јаки, Прилагодливи Најлон Јака За Женски &засилувач; Машки Кучиња, Симпатична Кутре Јака, Мали, Вратот 10 -15

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Мала Големина : Вратот 10 "-15", Ширина 3/5" Сите слики се направени со нашите примероци за производство од големина На Медиум, ве молиме внимателно измерете ги вашите миленици за правилно купување. Изработена од најлонска ткаенина со висока густина, која обезбедува мекост и издржливост на јаката. Пролетни Цвеќиња Дизајн Серија Јаки за да го направат вашето куче попривлечно. Оваа јака не е за врзување. Токите се направени од еколошка пластика, лесни и имаат голем капацитет за полнење што може да собере 5 пати тежина на кучињата. Направено со Обложен Д-прстен без никел за поводник. За перење : Јаките се лесни за нега и лесни за перење. Само едноставно залепете ја машината за перење на нежен циклус со благ детергент и закачете ја да се исуши.

Други карактеристики

Најдобри понуди