.

.

Облека за миленичиња за мали кучиња девојки облекуваат куче зимска палто патка надолу по јакна за мали средни кучиња задебелување кученце кутре зимска облека за л?

Облека за миленичиња за мали кучиња девојки облекуваат куче зимска палто патка надолу по јакна за мали средни кучиња задебелување кученце

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

【Едноставен и класичен】 Едноставниот капут на елек е дизајниран со висока јака, што го прави овој капут помодерно и класично Оваа јакна за лице за кучиња е изработена од полиестер, за која е познато дека е многу меко и супер топло, оставете го ова палто да го придружува вашето домашно милениче низ студеното време. 【Патент и влечење】 Куче јакна е изработена од траен и мазен патент, лесен за ставање и полетување. Вклучувањето под јакна го прилагодува полите за да одговара на вашето домашно милениче. 【Долна отворена палто】 Палто за кучиња е добро исечено за да се избегнат срамните ситуации кога треба да се оди во тоалетот. Облека за миленичиња за мали кучиња девојки облекуваат куче зимска палто патка надолу по јакна за мали средни кучиња задебелување кучиња палто за ветерници кутре зимски облеки за ладно време Снежаног зимски палто патка надолу за јакна за мали средни кучиња задебелување кучиња ветерници кученце зимска облека за ладно време снег на снег Полиестерска боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.

Други карактеристики

Најдобри понуди