.

.

Колардиректна Валана Кожна Јака За Кучиња, Мека Обложена Тркалезна Јака За Кученца, Рачно Изработена Јака Од Вистинска Кожа Куче Мали Големи Јаки За Мачки 13 Бои

Колардиректна Валана Кожна Јака За Кучиња, Мека Обложена Тркалезна Јака За Кученца, Рачно Изработена Јака Од Вистинска Кожа Куче Мали Големи

DEN 159.84

Количина на стоки
Тековен

МЕКА НА ДОЛГА КОСА : Нашата лесна, валана тенка јака за кучиња е направена од 100% вистинска мека кожа Валаната кожна јака за кучиња помага при матирање и заплеткување на сите раси, а кожните јаки за кучиња се стандардна препорака за негување за раси со долга коса. ПОГОДЕН ЗА сите РАСИ : нашите јаки за кучиња за мали кучиња и големи кучиња доаѓаат во различни големини. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да купите кожна јака за кучиња. Кожата на јаката за кучиња е широка 0,4 инчи, долга 8 инчи и големини на вратот од 6 - 7 инчи. ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА : оваа кожна јака е изградена да трае долго. Кучињата можат да скокаат низ потоците и калта. Нашите јаки лесно се чистат, само избришете ги со влажна крпа. ПОВЕЌЕ БОИ : Секоја од нашите меки јаки на допир доаѓа во повеќе различни опции за боја, затоа изберете кожна јака за кучиња што одговара на личноста на вашето кученце! Плус, набавете соодветна кожна јака за мачки и за вашата мачка!.

Други карактеристики

Најдобри понуди