.

.

Mirage Pet Products 58-09 4xbk Black 4 I срце што го прикажувате печатениот фустан, 4x-голем

Mirage Pet Products 58-09 4xbk Black 4 I срце што го прикажувате печатениот фустан, 4x-голем

DEN 291.52

Количина на стоки
Тековен

Земја на потекло : Соединетите држави Број на модел : 58-09 4 XBK. Поли/памучна мешавина за максимална удобност и издржливост. Димензии на пакетот на артикалот : 1,0 "L x 1. Рачно изработени во САД, овие фустани прават секое куче девојче да изгледа најдобро! Големината на Мираж работи малку мала, не заборавајте да ја проверите табелата со големина и мерката за да се осигурате Правилно вклопување! Сите фустани од Мираж имаат мешавина од поли/памук за да обезбедат максимална удобност, врвно вклопување и издржливост.

Други карактеристики

Најдобри понуди