.

.

Природна Рамнотежа Ограничена Состојка Кутре Сува Храна За Кучиња Со Здрави Зрна, пилешко &засилувач; Кафеав Ориз Рецепт, 24 Фунти

Природна Рамнотежа Ограничена Состојка Кутре Сува Храна За Кучиња Со Здрави Зрна, пилешко &засилувач; Кафеав Ориз Рецепт, 24 Фунти

DEN 315.04

Количина на стоки
Тековен

ПИЛЕШКОТО Е ПРВАТА СОСТОЈКА која обезбедува есенцијални протеини и амино киселини кои помагаат во одржување на силни мускули; Кафеавиот Ориз е вклучен како здрав и богат извор на влакна за дигестивното здравје; Содржи (1) Вреќа Од 24 Килограми ОГРАНИЧЕНА ФИЛОЗОФИЈА ЗА ИСХРАНА НА СОСТОЈКИ Направена со едноставна листа на врвни состојки; единствен извор на животински протеини, здрави зрна и без соја, глутен, вештачки бои или вкусови; ние користиме помалку состојки, така што миленичињата и родителите миленичиња можат да живеат здрав живот. СПЕЦИЈАЛНО ФОРМУЛИРАНА за ОДГЛЕДУВАЊЕ КУЧИЊА Направени со иста избалансирана нутриционистичка филозофија, Нашата Формула За Кученца е дизајнирана да му помогне на вашето мало куче да расте големо и силно. Малите каснувања за мали усти и ДХА помагаат во поддршката на здравиот развој на мозокот на вашето кученце. ИСХРАНА ЗА СЕКОЈ ВИД КУЧЕ Секое куче може да ужива во нашите вкусни рецепти, не само кучиња со чувствителен стомак, раздразлива кожа или алергии; нашите намерно изработени формули го намалуваат бројот на состојки без да го жртвуваат вкусот или исхраната. БЕЗБЕДНОСТ Потврди торба на нашиот сајт или јавете се На Нашиот Тим За Нега На Клиенти На Регистрирани Ветеринарни Техничари. ПИЛЕШКОТО Е ПРВАТА СОСТОЈКА која обезбедува есенцијални протеини и амино киселини кои помагаат во одржување на силни мускули; Кафеавиот Ориз е вклучен како здрав и богат извор на влакна за дигестивното здравје; Содржи (1) Вреќа Од 24 Килограми. ОГРАНИЧЕНА ФИЛОЗОФИЈА ЗА ИСХРАНА НА СОСТОЈКИ Направена со едноставна листа на врвни состојки; единствен извор на животински протеини, здрави зрна и без соја, глутен, вештачки бои или вкусови; ние користиме помалку состојки, така што миленичињата и родителите миленичиња можат да живеат здрав живот. СПЕЦИЈАЛНО ФОРМУЛИРАНА за ОДГЛЕДУВАЊЕ КУЧИЊА Направени со иста избалансирана нутриционистичка филозофија, Нашата Формула За Кученца е дизајнирана да му помогне на вашето мало куче да расте големо и силно. Малите каснувања за мали усти и ДХА помагаат во поддршката на здравиот развој на мозокот на вашето кученце. ИСХРАНА ЗА СЕКОЈ ВИД КУЧЕ Секое куче може да ужива во нашите вкусни рецепти, не само кучиња со чувствителен стомак, раздразлива кожа или алергии; нашите намерно изработени формули го намалуваат бројот на состојки без да го жртвуваат вкусот или исхраната.

Други карактеристики

Најдобри понуди