.

.

Агресивни Пискливи Играчки За Џвакање За Големи Кучиња - Роботски Мултифункционални Играчки Со Креативен Звук Производи За Заби Од Мачки За Кучиња Кадифен Палец П?

Агресивни Пискливи Играчки За Џвакање За Големи Кучиња - Роботски Мултифункционални Играчки Со Креативен Звук Производи За Заби Од Мачки За Кучиња

DEN 419.20

Количина на стоки
Тековен

Отпорни на залак : Вашите кучиња ќе уживаат во часови забава додека ги влечат, фрлаат, тресат, превртуваат и крцкаат овие пискливи играчки Не грижете се дека ќе се џвака. Лесно е да го исфрлите за играта со преземање со вашите кучиња. Безбеден И Висококвалитетен Материјал : Овие слатки пискливи играчки се направени од гума, нетоксични материјали, еколошки и супер безбедни. Потрајни кадифен, полнети Со Мек ПП Памук. Вашето куче ќе го сака тоа. Широка Примена : главата може да испушти звук, стомакот може да држи закуски, а рацете се тениски топчиња и играчки со јазли. Направете го вашето домашно милениче помалку здодевно и забавно за џвакање, прегрнување и играње. Помогнете во чистење на забите од кучиња и мачки. Овие производи може да се користат за украсување во домот на домашно милениче. Совршен Подарок : за вашето домашно милениче или вашите пријатели кои имаат домашно милениче и овие играчки го прават вашето домашно милениче толку среќно. Слатки и смешни животински форми ги привлекуваат вашите миленици. Дозволете вашето куче да помине забавно и пријатно време заедно. Гаранција за безбедно задоволство : веруваме дека одличниот квалитет на производот треба да биде достапен за секого, и наша мисија е да се осигураме дека ќе ги добиете и најквалитетните производи и најдобрата достапна грижа за клиентите. Ако не сте целосно задоволни, едноставно контактирајте не. Агресивни Пискливи Играчки За Џвакање За Големи Кучиња - Роботски Мултифункционални Играчки Со Креативен Звук Производи За Заби Од Мачки За Кучиња Кадифен Палец Перница За Миленичиња Материјал : Тип На Гумени Играчки : Големина На Играчки За Џвакање : 42х38см Пакет Вклучуваат : 1хпет играчка зошто да ги купите нашите предмети? - За нас, искуството и придобивките од купувањето клиенти се нашите први приоритети.

Други карактеристики

Најдобри понуди