.

.

Етички Производи ЗА Домашни Миленици DSO5922 Skinneez Трајни Ракун Куче Играчка, 23-Инчен

Етички Производи ЗА Домашни Миленици DSO5922 Skinneez Трајни Ракун Куче Играчка, 23-Инчен

DEN 172.16

Количина на стоки
Тековен

Skinneez полнење слободен издржливи ракун куче играчка Изработен од тврд балистички најлон материјал кој ќе се спротивстави на агресивната игра. Карактеристики чкрипење во главата и опашката. Го задоволува ловечкиот инстинкт на кучето бидејќи симулира плен. Слаби полнење слободен издржлив куче играчка направена Со Балистички најлон. Чкрипење во главата и чкрипење во опашката.

Други карактеристики

Најдобри понуди