.

.

Бидете Смирени И Продолжете Да Кодирате Печатење Куче Конус Миленичиња Обнова Елизабет Јака Заштитни За По Операцијата

Бидете Смирени И Продолжете Да Кодирате Печатење Куче Конус Миленичиња Обнова Елизабет Јака Заштитни За По Операцијата

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Големина : големина На С,Обем на Вратот : 5,9-7,9 инчи, Длабочина/ Ширина : 3,5 ИНЧИ;големина М,Обем На Вратот : 7,9-10,2 инчи, Длабочина/ Ширина : 4,7 ИНЧИ;л големина,Обем на Вратот : 10,2-11,8 инчи, Длабочина/ Ширина : 5,9 ИНЧИ;XL големина,Обем На Вратот : 11,8-15,4 инчи, Длабочина/ Ширина : 71 инчи,Измерете Ја Големината На секојдневната јака На миленичето И добијте Посоодветна Јака,ПРЕД купувањето,ВЕ МОЛИМЕ Прво ПОГЛЕДНЕТЕ Ја Табелата Со Големини. Материјал : смешниот конус за кучиња мачки е направен од полиестер за да го направи вашето домашно милениче поудобно откако ќе го носите. Лесниот материјал нема да ги затегне или ќе направи вашето куче и мачка да се чувствуваат непријатно додека спие,јаде или се движи.Материјалот погоден за кожата ќе ве спречи да бидете изгребани и повредени. Практично За Употреба : печатената јака за обновување миленичиња е лесна за расклопување,лесното работно затворање може да ја задржи јаката безбедна на своето место и да спречи да се извлече или да падне. Широка Примена : прилагодената јака за обновување миленичиња е одлична за употреба кога вашето домашно милениче е во капење,дотерување,средување на ноктите,спречување на хируршка рана и други прилики за чешлање, заштита на човекот од каснување.

Други карактеристики

Најдобри понуди