.

.

Сибирски Хаски На Снег Урна Ѓердан За Пепел Персонализирано Срце Ѓердан Миленичиња Кремирање Накит Меморијален Приврзок За Мажи Жени

Сибирски Хаски На Снег Урна Ѓердан За Пепел Персонализирано Срце Ѓердан Миленичиња Кремирање Накит Меморијален Приврзок За Мажи Жени

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

легура Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Изработен од легура, удобен за носење. Дизајн : прилагодлив дизајн на синџирот, можете да ја ставите пепелта на вашето домашно милениче во неа, како постојано да е со вас. Големина : ѓердан од домашно милениче големина : 0,9*1,6 инчи, должина на синџирот : 27,6 инчи, можете да го изберете вашиот омилен стил за купување. ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : ѓерданот од домашно милениче ќе биде идеален избор за подарок за себе, семејството и пријателите; носете го овој ѓердан и оставете ја вашата сакана секогаш да остане во вашето срце. Услуга по продажбата : ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по добивањето на производот, слободно контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Уникатен дизајн на обликот на срцето, кога носите ѓердан за домашни миленици од пепел, се чувствува како вашата сакана да е веднаш до вас.

Други карактеристики

Најдобри понуди