.

.

Н/Мултифункционална Преклопна Квадратна Перница За Миленичиња Софа Кревет Водоотпорен Повеќенаменски Мек Куче Куќа Мат Одгледувачница

Н/Мултифункционална Преклопна Квадратна Перница За Миленичиња Софа Кревет Водоотпорен Повеќенаменски Мек Куче Куќа Мат Одгледувачница

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Мултифункционалната перница е мека и удобна и удобна за легнување Имитација на кадифе од еленска кожа, мек и удобен, лесен за чистење. За мала прашина, само избришете ги влажните марамчиња. Вкупно има пет стилски и едноставни бои. Тој е отпорен на притисок, не е деформиран, удобен и спие добро. Опишете : мултифункционалното перниче е меко и удобно и удобно е да легнете.Имитација на кадифе од еленска кожа, мек и удобен, лесен за чистење.За мала прашина, само избришете ги влажните марамчиња.Постојат пет стилски и едноставни бои во total.It е отпорен на притисок, не е деформиран, удобен и спие добро.Спецификација : Карактеристики : Шема За Дишење : тврд тип : Материјал За Душек : имитација на еленска кожа кадифена тежина : 600-1800g Size : S/M/L/XLPackage вклучува : 1*душек за миленичиња забелешка : ве Молиме дозволете грешка од 2-4cm.Поради пикселите на екранот и светлината, може да има мала разлика во бојата.

Други карактеристики

Features:
Breathable
Pattern:
hard
Type:
Mattress
Material:
imitation deerskin velvet
Weight:
600-1800g
Size:
S/M/L/XL
Package includes:
1*pet mattress
Notice:
Please allow an error of 2-4cm.:
Due to the display pixels and light, there may be a slight color difference.:
Please consider the size of your dog when making a decision. If this is the size your dog likes, please order a larger size to get more space. If in doubt, please zoom in!:
Curved dome 3/4 wraparound protection is comfortable and secure. :

Најдобри понуди