.

.

TJLSS SPICE JARS Кујнски материјали Керамички зачинети тегла за зачинување кутија дома креативно масло сол може зачини тегли

TJLSS SPICE JARS Кујнски материјали Керамички зачинети тегла за зачинување кутија дома креативно масло сол може зачини тегли

DEN 1454.40

Количина на стоки
Тековен

Керамичкиот ентериер е деликатен и мазен, лесен за чистење, лесен за движење во секојдневниот живот, · практична и убава Отпуштање на висока температура, процес на производство на боја со рачно насликан подрачје, мазна глазура, лесен за чистење. Опсегот на примена има микробранова печка, рерна, машина за миење садови, кабинет за дезинфекција. Може да се користи за да се одржат најразлични мирудии : бибер, шеќер, сол, зачин, пилешко супа во прав, пченкарен скроб и многу повеќе. Секое зачинето тенџере е опремено со лажичка, која е погодна за контрола на дозата и вкрстената употреба на мирудии. Керамичкиот ентериер е деликатен и мазен, лесен за чистење, лесен за движење во секојдневниот живот, · практична и убава. Отпуштање на висока температура, процес на производство на боја со рачно насликан подрачје, мазна глазура, лесен за чистење. Опсегот на примена има микробранова печка, рерна, машина за миење садови, кабинет за дезинфекција. Може да се користи за да се одржат најразлични мирудии : бибер, шеќер, сол, зачин, пилешко супа во прав, пченкарен скроб и многу повеќе. Секое зачинето тенџере е опремено со лажичка, која е погодна за контрола на дозата и вкрстената употреба на мирудии.

Други карактеристики

Најдобри понуди