.

.

Организатор на цветни решетки со зелена мандала со 5 куки wallидна кујна за кујнски полици решетката Мултифункционална полица за складирање

Организатор на цветни решетки со зелена мандала со 5 куки wallидна кујна за кујнски полици решетката Мултифункционална полица за складирање

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Материјал : полицата за решетки за палто е изработена од микрофибер кожа и тврда пластика Димензија : висина на кука : 1,4 во/3,5 см; Одделот за складирање : 6. Примена : Мути-кук дизајн за да ги задоволи основните потреби едновремено. Мал простор за складирање за да се зголеми дополнителниот простор. Wallидната полица за монтирање е здружена за влез, бања, кујна, дневна соба, спални соби, плакари, комерцијални , ресторан, бар, гаража и просторија за комунални услуги итн. Писмо, чешел, пенкало, ножици, датотеки. 5 Прилагодливи куки се идеални за висење на копчињата, торби, шалови, прибор за кутија, пешкир за бања, чаши за четки за заби, чанта и така натаму. Забелешка : Нашата решетка за складирање може да носи помалку од 2kg . Лесно за инсталирање : решетката за полица е лесно да се обеси . Решетката за складирање вклучува додатоци за инсталација, како што се завртки и алатки. Можете лесно да го инсталирате на која било локација сами. Подложете го заштитниот слој на задната лента од 3 метри. Истечкајте и притиснете го цврсто за 15 секунди, може да се користи по 3-4 часа. Ве молиме, залепете го на мазна стаклена површина или Врзаниот wallид ќе биде поцврст . Материјал : полицата за решетки е изработена од кожа од микрофибер и тврда пластика. Димензија : висина на кука : 1,4 во/3,5 см; Одделот за складирање : 6.0 во/16x6x2,5 см. Апликација : Дизајн на мути-кука за да ги задоволиме основните потреби едновремено. Мал простор за складирање за да се зголеми дополнителниот простор.

Други карактеристики

Најдобри понуди