.

.

Силиконски ситници за топли садови - сет од 2 парчиња топлина -отпорен на храна, силиконски душек, кујнски душек, држачи за тенџере за кујна, кујнски декор за шалтер, c

Силиконски ситници за топли садови - сет од 2 парчиња топлина -отпорен на храна, силиконски душек, кујнски душек, држачи за тенџере за

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Премиум силиконски душеци за триверт : 100% висококвалитетен силикон со храна со уникатен дизајн на лисја од Monstera што може да издржи температури до 450 Повеќенаменска силиконска топла подлога : можете да ги користите како митки за рерна за да ги заштитите рацете кога држите топли тави, за отворање тесни тегли, или дури и како декор на кујната за маса!. Одлични додатоци во кујната : Намалете ги постојаните борби во кујната со нашите возбудливи и разноврсни трибети. Нашите силиконски крајбрежни страни се дизајнирани да го направат вашиот живот удобен кога сте во кујната. Флексибилни и издржливи силиконски тровети : Нашиот сет на држачи за тенџере е подебел од традиционалните комплети за да се обезбеди долготрајна издржливост и подобра заштита за вашите countertops додека ја одржувате нивната флексибилност. Лесно за чистење и одржување : Овие најважни кујни се безбедни за да се појават во машината за миење садови или мијалник. Тие исто така можат да се исчистат со едноставно миење на рацете со сапун, само оставете го воздухот да се исуши и добро сте да одите!. Премиум силиконски душеци за триверт : 100% висококвалитетен силикон со храна со уникатен дизајн на лисја од Monstera што може да издржи температури до 450. Повеќенаменска силиконска топла подлога : можете да ги користите како митки за рерна за да ги заштитите рацете кога држите топли тави, за отворање тесни тегли, или дури и како декор на кујната за маса!. Одлични додатоци во кујната : Намалете ги постојаните борби во кујната со нашите возбудливи и разноврсни трибети. Нашите силиконски крајбрежни страни се дизајнирани да го направат вашиот живот удобен кога сте во кујната. Флексибилни и издржливи силиконски тровети : Нашиот сет на држачи за тенџере е подебел од традиционалните комплети за да се обезбеди долготрајна издржливост и подобра заштита за вашите countertops додека ја одржувате нивната флексибилност. Лесно за чистење и одржување : Овие најважни кујни се безбедни за да се појават во машината за миење садови или мијалник. Тие исто така можат да се исчистат со едноставно миење на рацете со сапун, само оставете го воздухот да се исуши и добро сте да одите!. Воведување на нашите силиконски кујнски душеци! Тие се изработени од 100% силиконски материјал од храна, па оттука нема да апсорбираат мирис или да добијат дамки. Тие се гумени влошки отпорни на топлина и можат да издржат до топла температура на цевководи од 450 степени Фаренхајт. Можете да ги користите за да ја заштитите вашата кујна countertop и трпезариска маса од вашите свежо подготвени кујнски јадења, микробранови јадења и многу повеќе.

Други карактеристики

Најдобри понуди