.

.

Дранка за садови и решетката за прибор за јадење - 2 нивоа

Дранка за садови и решетката за прибор за јадење - 2 нивоа

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

2-часовна решетка за садови Тешка позлата со хром. Одвојување на прибор и стакло. Отстранлива пластична лента за капење. Ширина : 55,8 см, длабочина : 24,7 см, висина : 39,2 см. Уникатна и зачудувачка решетка за садови. Оваа извонредна решетка за садови од 2 нивоа ќе донесе класа и елеганција во секоја кујна. Доаѓа со одвојливи прибор и стакло, и отстранлива пластична лента за капење за да ја фати водата. Едноставно за чистење и склопување.8cmdepth : 24,7cmheight : 39,2cmpeke вашата кујна изгледа стилски и уредно со оваа високо квалитетна и одлична ставка за вредност.

Други карактеристики

Најдобри понуди