.

.

Решетката за сушење на садови со сет на одводот, големи дренажи за одвојување на садови со 2-часови со држач за стакло од вино и држач за прибор, ракчиња од не'рѓосува

Решетката за сушење на садови со сет на одводот, големи дренажи за одвојување на садови со 2-часови со држач за стакло од вино

DEN 527.84

Количина на стоки
Тековен

Лесен потег Дрвена рачка за лесен зафат. Направено од тешки не'рѓосувачки челик и има црн спреј на површината- спречува гребење на стаклото и керамичките чаши. Спајтот може да се издолже и да се ротира 270 ° за да можете да го поставите решетката за садови во најдобра позиција за да заштедите простор во вашата конкретна кујна, додека да бидете сигурни дека водата може да се исцеди во мијалникот за да го задржи вашиот countertop сув. Големина : 11,82 (л)*11.82 (w) инчи/30*30см. Можете да ги ставите измиените садови и тави на килимот за сушење за да ја исцедите водата. Ова ќе ја спречи вашата кујна да се навлажни. Исто така, ја прави вашата кујна да изгледа чиста и уредна. Долна решетка x 1. Топ решетката x 1. дренажа со вртење на Spivel x1. Мат за сушење на садот (11,82 '' x 11.82 ''/30cm*30cm) x 1. држач за кујнски прибор x 1. чаша решетка x1. Држач за чаши за вино x1. 100% Rustproof и супер цврста рамка】 Нашата голема решетка за сушење на садови е изработено од тешки не'рѓосувачки челик и има црн спреј на површината- Овој процес на прскање има облога против гребење и оттука ги спречува гребење на стакло и керамички чаши . Задебелена рамка од не'рѓосувачки челик е посилна од слична решетка за садови. ✨ Лесно за склопување и заштеда на простор】 Решетката за сушење кујна лесно се демонтира и склопува повторно за време на чистењето на времето за чистење и сетот за одводнување на решетката за садови. е доволно голема за да ги смести сите јадења, прибор, чаши и садови за семејство од 4-5. Ослободете 80% од кујнскиот контра простор. ? Голем капацитет】 горниот слој од 2 нивоа решетката за сушење на садови има силна рамка може да складира 12 плочи, долниот слој може да задржи 14 чинии и 4-6 чаши, а нашиот решетка за садови и сет на одводнување доаѓаат со држач за вино со вино, чаша сопственик, табла за сечење/држач за листови за колачиња, нож и држач за прибор и душек за сушење. Сите прилози на оваа решетка за садови можат да се прилагодат и да се расклопат по потреба. ? Можете да ја ставите отстранливата решетка за втор степен на countertop или во мијалникот, што е лесно за да ја користите или да одговара на висината на вашиот кабинет. System Систем за одводнување на Ауто, чувајте го суво-решетката за садови за кујнски бројач има интегрирана лента за вода со прилагодливи дренажни канали за одводнување 270 ° што е совршено за насочување на вода за одводнување директно во мијалникот. Испуштено директно од цевката. Нема потреба да ја користите фиоката за вода за да истурете вода како и другите. Ова ви обезбедува неколку опции за поставување за најдобро да одговара на вашата кујна и мијалник. 100% Rustproof и супер цврста рамка】 Нашата голема решетка за сушење на садови е изработено од тешки не'рѓосувачки челик и има црн спреј на површината- Овој процес на прскање има облога против гребење и оттука ги спречува гребење на стакло и керамички чаши .

Други карактеристики

Најдобри понуди