.

.

Фехун мијалници, решетката за сушење на садот , кујнски решетка, 201 wallид од не'рѓосувачки челик, 2-слој, решетката за садови за садови со сад за одвод

Фехун мијалници, решетката за сушење на садот , кујнски решетка, 201 wallид од не'рѓосувачки челик, 2-слој, решетката за садови

DEN 3968.00

Количина на стоки
Тековен

Можете да поставите чинии, садови, стапчиња за јадење, ножеви, итн, Тоа е добар помошник за вашата кујна. 201 материјал од не'рѓосувачки челик, стабилно и безбедно за употреба. Дизајн поставен на wallидови, перфорирана инсталација, ефективна употреба на wallиден простор. Тавата за одвод од типот на влечење го прави одводнување поудобно. Забелешка : Само полиците се продаваат, а други кујнски прибор се снимаат реквизити. Можете да поставите чинии, садови, стапчиња за јадење, ножеви, итн., Тоа е добар помошник за вашата кујна. 201 материјал од не'рѓосувачки челик, стабилно и безбедно за употреба. Дизајн поставен на wallидови, перфорирана инсталација, ефективна употреба на wallиден простор. Тавата за одвод од типот на влечење го прави одводнување поудобно. Забелешка : Само полиците се продаваат, а други кујнски прибор се снимаат реквизити. Вашето задоволство е наша најголема потрага.

Други карактеристики

Најдобри понуди